Stop represjom wobec nacjonalistów. WrocławDzisiaj we Wrocławiu przed meczem Śląska z Ruchem Chorzów, wśród miejscowych kibiców została przeprowadzona akcja ulotkowa informująca o sytuacji wielu patriotów i nacjonalistów w naszym kraju, którzy na własnej skórze odczuwają piętno totalitarnych praktyk obecnego systemu. Wśród kibiców Śląska rozdanych zostało 1000 sztuk ulotek.
Ulotki zapraszały również na demonstrację przeciwko prześladowaniom politycznym, która 27 listopada odbędzie się w tym mieście. Start o godzinie 16:00 na ul. Świdnickiej. Podobna manifestacja, choć zwołana spontanicznie i bez rozgłosu, odbyła się na początku października – relacja dostępna jest tutaj. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, aby wspólnie sprzeciwić się fałszywej „wolności” dostępnej tylko dla wybranych, oraz ukierunkowanym politycznie działaniom współczesnych służb bezpieczeństwa.

Treść rozdawanych ulotek:

STOP PRZEŚLADOWANIOM PATRIOTÓW!!!

Od maja 2009 roku we Wrocławiu i na terenie całej Polski dochodzi do zatrzymań patriotów i nacjonalistów. Zatrzymań dokonuje ABW wraz z antyterrorystami. W ich trakcie funkcjonariusze niejednokrotnie dopuścili się łamania prawa; patrioci podczas zatrzymań byli bici, szantażowani, namawiani do składania fałszywych zeznań. Agenci ABW w trakcie aresztowań stosowali niewspółmierne środki do ewentualnych zagrożeń. Do zatrzymań patriotów stosowali np. granatów hukowych, nie licząc się z tym, że w domach są osoby starsze i małe dzieci. Należy również zaznaczyć, że osobami zatrzymywanymi byli studenci i zwykli pracownicy fizyczni, nie zaś mordercy czy gwałciciele.
Mieszkania były przez funkcjonariuszy demolowane: zrywano tapety, wybijano drzwi, niszczono meble. Patriotom zabierane były rzeczy osobiste takie jak  notatki, telefony komórkowe, komputery, a nawet pieniądze. Zarzuty postawione tym osobom przez prokuraturę są absurdalne – patrioci są prześladowani tylko ze względu na to jakie mają poglądy polityczne.
W dobie wolności słowa gdzie homoseksualiści i narkomani wychodzą ze swoimi poglądami na ulice, nie ponosząc za to żadnych konsekwencji, patrioci, dla których najważniejszymi wartościami są Rodzina, Naród, Ojczyzna trafiają do więzień.

Dnia 27 listopada o godzinie 16:00 na ulicy Świdnickiej we Wrocławiu odbędzie się przemarsz przeciwko prześladowaniom patriotów i stosowaniem wobec nich totalitarnych praktyk służb bezpieczeństwa. Jeżeli nie jest ci obojętny los patriotów przyjdź i wesprzyj ich. Więcej informacji na stronach:

www.autonom.pl
www.wroclawianie.info

Stop prześladowaniom wobec nacjonalistów. Wrocław

Stop prześladowaniom wobec nacjonalistów. Wrocław

Stop prześladowaniom wobec nacjonalistów. Wrocław