Redakcja popularnego wśród kibiców i nacjonalistów e-zina Droga Legionisty na pięciolecie obecności w sieci postanowiła rozwinąć swoją działalność, przy okazji wracając do korzeni politycznie niepoprawnej publicystyki. Tym samym z drukarni wyjechały właśnie pierwsze sztuki Drogi Legionisty na papierze!

DL w formie drukowanej zachowała specyficzną dla siebie czarno-białą kolorystykę i choć swoim klimatem niewątpliwie nawiązuje do tradycji wielu podziemnych wydawnictw, całość (80 stron formatu A5) została wyprodukowana w profesjonalnej drukarni. W środku możemy się zapoznać z wieloma niepubikowanymi wcześniej tekstami, oscylującymi zarówno wokół tematyki kibicowskiej jak i stricte nacjonalistycznej – właśnie dlatego warto polecić drukowaną DL na forum ogólnopolskim.

MagaZIN można zamawiać od dzisiaj (13.05) bezpośrednio u redakcji – szczegółowe informacje jak tego dokonać znajdziecie na www.drogalegionisty.fuckpc.com. Z kolei po 20 maja, egzemplarze DL trafią również do kilku internetowych i stacjonarnych sklepów. Polecamy bez względu na sympatie bądź antypatie klubowe, jak i osobom niezwiązanym w jakikolwiek sposób z ruchem kibicowskim. Droga Legionisty to konkretna dawka niepoprawnej myśli, po którą warto siegnąć – Autonom.pl poleca!