wuem-enceha-radykalna-ofensywa215 września ukaże się drugi album znanego nacjonalistycznego rapera, Wuema Enceha. W przeciwieństwie do pierwszego albumu zatytułowanego „Siewca chaosu”, który był dostępny w formacie MP3, „Radykalna ofensywa” ujrzy światło dzienne w formie fizycznej na nośniku CD.

Prace nad „Radykalną ofensywą” miały dobiec końca dopiero w styczniu przyszłego roku, jednak Wuem postanowił znacznie przyśpieszyć wydanie albumu. Ci, którzy śledzą działalność muzyczną Wuema z pewnością zdążyli zaznajomić się z utworem „Dla Kubusia”, będącym wyrazem solidarności z Kubusiem Chrabańskim zmagającym się od pięciu lat z nowotworem mózgu (glejak nerwu wzrokowego). Ostatnie wieści od rodziców Kubusia odnośnie jego stanu zdrowia nie napawały optymizmem, dlatego Wuem postanowił zadziałać w tej sprawie.

Cały zysk ze sprzedaży płyty „Radykalna ofensywa” zostanie przekazany właśnie na pomoc Kubusiowi. 15 września do wolnego obiegu trafi 100 sztuk albumu – kolejne sztuki zostaną dotłoczone wraz z chwilą wyczerpania się pierwszej serii. Koszt CD to 35 zł wraz z przesyłką. Zapisy na album można składać pod e-mailem radykalnaofensywa@gmail.com.

Patronat medialny nad płytą objęły portale: Autonom, Droga Legionisty, Stadionowi Oprawcy i Wlepki.com. Projekt okładki wykonał Mateusz Sabrański. Informacje dot. płyty na bieżąco będą zamieszczane m.in. na wydarzeniu Facebook.

wuem-enceha-radykalna-ofensywa1

Lista utworów:

01. Wstęp
02. Wyższej wagi sprawa (gośc. Emace, Jacol PP/PS)
03. Pani Wanda (Skit)
04. Powstańcza Warszawa (gośc. Dżambodżet ZU, Kowal PP/PS)
05. Polski przemysł (gośc. Gaźnik)
06. Zaciśnij pięść
07. ZSRE
08. Słowiański zew (Skit)
09. Kosovo je Srbija (gośc. Mayon WD)
10. Miłosierdzie (gośc. Damian WSP)
11. Od narodzin do śmierci
12. Wyklęci
13. Kresy (gośc. Karat Napalm Grupa)
14. W imię… (gośc. Kowal PP/PS, WHSP)
15. Jeden na froncie
16. Oko Moskwy (gośc. Marcinek 3z, Mayon WD)
17. SO#3
18. Dla Kubusia
19. Ostatnia godzina (gośc. Damian WSP, WHSP)
20. Za zabrany czas (gośc. Mayon WD)