1maj2014-mMija 10 lat odkąd władze ogłosiły przystąpienie Polski do Unii Europejskiej. 1 maja 2004 roku nasz kraj stopniowo utracił resztki swojej niepodległości, stając się jedynie w pełni podporządkowanym zachodnim interesom skrawkiem ziemi. Polska otwierając swoje granice nie tylko zmotywowała rozczarowanych społeczno-gospodarczą sytuacją w kraju rodaków do masowego exodusu, lecz także ułatwiła wdrażanie liberalnych rozwiązań gospodarczych, co w efekcie doprowadziło do wyprzedaży, a nawet dobrowolnego oddania polskich spółek i polskiego przemysłu w ręce zachodnich inwestorów.

Nawiązując do smutnej rocznicy wstąpienia Polski do UE, Autonomiczni Nacjonaliści Warszawa zapraszają na nacjonalistyczną demonstrację, która odbędzie się 1 maja w stolicy. Obok sprzeciwu dla Unii Europejskiej, który wyrazimy opowiadając się za Europą wolnych, suwerennych narodów, poruszymy również inne ważne dla tej daty aspekty. Święto Pracy 1 maja to doskonała okazja, aby okazać solidarność ze wszystkimi Polakami, którzy każdego dnia zmuszeni są borykać się z problemami na rynku pracy – niskie płace, umowy śmieciowe, brak perspektyw czy w końcu co raz powszechniejsze bezrobocie.

Domagamy się godnej pracy w kraju, nasze pokolenie nie chce emigrować za granicę mamione blaskiem unijnych gwiazdek. Urodziliśmy się w Polsce, kochamy swoją Ojczyznę i to z nią zamierzamy wiązać naszą przyszłość. Właśnie dlatego 1 maja przejdziemy ulicami Warszawy w corocznej demonstracji, głośno wykrzykując proste i dosadne hasło: Praca w Polsce dla Polaków!

Na manifestacji nie pominiemy również czerwonych hipokrytów, którzy każdego roku w Święto Pracy „najgłośniej” mówią o potrzebnych zmianach na rynku pracy. Podkreślimy, że biurokraci związani z poprzednim ustrojem po 1989 roku płynnie przekształcili się w liberałów i „demokratów”, a flagę Związku Radzieckiego dosyć szybko zastąpili flagą Unii Europejskiej.

Jeżeli przesłanie demonstracji w Warszawie jest Ci bliskie, nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do nas. Spotykamy się 1 maja o godzinie 15:00 na Placu Na Rozdrożu, skąd przejdziemy reprezentatywną trasą na Plac Zamkowy. Nie ma dla nas znaczenia, czy jesteś pracownikiem, bezrobotnym, uczniem czy studentem – razem walczymy o lepszą przyszłość naszego kraju.

Kiedy: 01.05.2014

Gdzie: Warszawa, Pl. Na Rozdrożu

Godzina: 15:00

Organizator: Autonomiczni Nacjonaliści Warszawa

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/697261480336165

001_15