W ciągu najbliższych kilku tygodni część polskich miast ponownie zmuszona będzie gościć piewców różnorakich dewiacji, którzy pod płaszczykiem haseł o równości i tolerancji zamierzają promować swoje wynaturzenia. „Parada równości”, jak nazwali ją jej pomysłodawcy, podobnie do lat poprzednich odbędzie się również w Warszawie – i jak zawsze, spotka się z licznymi protestami jej mieszkańców.

2 czerwca o godzinie 14:00 pod Sejmem RP odbędzie się demonstracja w obronie tradycyjnych wartości i przeciwko promocji zboczeń. Jednym z jej haseł jest bardzo wymowny slogan „Nasz Kraj – Nasze Zasady”, a organizacją tego wydarzenia zajął się stołeczny oddział Narodowego Odrodzenia Polski. Patronat medialny nad akcją objął między innymi nasz portal.

Na popularnym portalu społecznościowym Facebook powstało wydarzenie promujące tę inicjatywę, z którym warto zapoznać wszystkich potencjalnych zainteresowanych. Niżej prezentujemy również oficjalny plakat zapraszający na demonstrację, jednocześnie zachęcając do jego rozprowadzania.

 

Gdzie: Warszawa, pod Sejmem RP

Kiedy: 02.06.2012

Godzina: 14:00