pederaściW najbliższą sobotę i niedzielę na ulicach Wrocławia i Belgradu pojawią się pederaści i zwolennicy ich uporczywej promocji w przestrzeni publicznej. Takie wieści nie mogły pozostać bez reakcji środowisk nacjonalistycznych. We Wrocławiu jak zawsze niezawodni nacjonaliści z NOP i kibice Śląska zapowiadają:

Przez Wrocław kolejny raz usiłował będzie przejść „Marsz Tolerancji” – parada zwolenników homoseksualnych dewiacji. Wielu z uczestników wprost mówi o tym, iż domagają się prawa do adopcji dzieci. W sobotę (01.10.2011) o godzinie 13.00 na wrocławskim Rynku pod Pręgierzem rozpocznie się kontrmanifestacja pod hasłem Zakaz Pedałowania organizowana jak wiele podobnych imprez we Wrocławiu przez nacjonalistów z Narodowego Odrodzenie Polski oraz środowiska kibiców Śląska i Sparty.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/event.php?eid=279345922084678

(źródło: nacjonalista.pl)

Tymczasem od dawna zapowiadana na 2 października parada w Belgradzie spotka się z serią akcji zaplanowanych przez środowiska nacjonalistyczne i prawosławne. W sobotę, 1 października odbędzie się „Spacer rodzinny”, a 2 października między innymi „Chód modlitewny” który organizują ortodoksyjni nacjonaliści z organizacji Obraz; a także protesty antyreżimowe i antyunijne, spowodowane fatalną sytuacją ekonomiczną kraju oraz służalczą i nieudolną polityką władz, w tym prezydenta Borisa Tadicia – organizatoremi będą Naši. Aktywizm prorodzinny i antypederastyczny na ulicach stolicy uprawiają z kolei członkowie organizacji Srbska Akcija.