list do białego człowiekaW ramach ciekawostki prezentujemy przekład „Listu do Białego Człowieka”, będącego na swój sposób tekstem reprezentatywnym dla punktu widzenia amerykańskiego nurtu zwanego „White Nationalism”. Przekład został wykonany wyłącznie dla celów informacyjnych i badawczych, a redakcja portalu zachowuje wobec zawartych w nim treści neutralność światopoglądową.

Biały Człowieku!
Z przykrością informujemy Cię, że Twoja rasa została skazana na unicestwienie. My, różnorakie mniejszości Trzeciego Świata – Afryki, Azji, Indii, Południowej Ameryki i Bliskiego Wschodu oświadczamy, że Twoja pełna sukcesów droga w budowaniu cywilizacji, odkrywaniu nowych technologii, tworzeniu stabilnych rządów, promowaniu dobrej woli, żywieniu większej części świata i budowaniu pokoju i dobrobytu nawet wśród najdzikszych hord rodem z naszych ojczyzn, sprawiła, że jesteśmy zazdrośni i urażeni. My, 92% światowej populacji, czujemy, że nie możemy dłużej akceptować rozbieżności pomiędzy Twoim sukcesem i naszymi sromotnymi porażkami. Rozwiązanie tej nierówności powinno być oczywiste dla wszystkich zainteresowanych.

Zamierzamy najechać ziemie Twych przodków, piędź po piędzi, a żeby móc tego z łatwością dokonać, mamy pełne wsparcie sprzedajnych mediów i rządów, uniwersytetów i organizacji egzekwujących prawo. Jakkolwiek my, osobiście, nie kontrolujemy żadnego z tych podmiotów, to jednak czerpiemy nieskończone korzyści z kryptomarksistowskiego systemu przeforsowanego dekady temu przez etniczną „piąta kolumnę”, bezczelnie operującą na wszystkich szczeblach kultury politycznej, akademickiej i medialnej. Ich wmieszanie się w naturalny rozwój Twoich państw było niezbędne dla naszych wysiłków celem zabrania Ci kontroli nad wszystkim tym, o co walczyłeś, co zbudowałeś i utrzymałeś przez ostatnie stulecia. Zaiste, gdyby nie oni, żaden z naszych planów nie mógłby się powieść.

Poprzez staranną kontrolę i zarządzanie szkołami, uniwersytetami, mediami, prasą, ta banda z zewnątrz zdołała przekonać znaczną część Twoich ziomków, że wszelki opór jest nie tylko daremny, ale i niemoralny, barbarzyński, gorszący i niegodny „myślącej” jednostki. Poprzez promocję stereotypu „rasistowskiego prostaka” przemienili oni ideę walki o Białą Tożsamość w istny grzech w umyśle niemal każdego Białego człowieka. Pokrótce: przekonali ludzi o europejskich korzeniach, że samobójstwo na życzenie jest lepsze od zła wcielonego: „rasizmu”.

Czyniąc to doprowadzili, cal po calu, do otwarcia granic WSZYSTKICH białych nacji na nasze ponure masy, otwarcia wrót na pastwę inwazji, jednocześnie przekonując opinię publiczną, że „rasa nie ma znaczenia”. Ponieważ jednak rasa w rzeczywistości MA znaczenie (i nikt nie wie tego lepiej niż My), wprowadzili ponadto w życie totalitarny system praw przeciwko „mowie nienawiści” i „zbrodniom nienawiści”, aby tym bardziej wyalienować i ukarać tych nielicznych Białych, którzy mogliby chować zduszoną urazę z powodu postępującego rozkładu swych społeczeństw i kultur. Wszystko to działa wespół z dalekosiężnymi planami pewnej konkretnej „zewnętrznej” grupy etnicznej, a bywa czasami nazywane „Długim Marszem”.

„Grupa z zewnątrz”, która podtrzymuje u siebie świadomość rasowej spójności dalece silniejszą niż u jakichkolwiek inncyh rozproszonych grup, trzyma w garści prasę i elektroniczne media w niemal monopolistyczny i wszechdosiężny sposób.
Ponieważ ma tak kompletną kontrolę nad środkami przekazu i szerzenia propagandy, jest w jak najlepszej pozycji do szerzenia wrogości wobec Białych ludzi Europy i Ameryki, podżegając mniejszości przeciwko większości: Czarnych przeciwko Białym, Latynosów przeciwko Białym, Azjatów przeciwko Białym, Arabów przeciwko Białym, Indian przeciwko Białym itp., itd.

Dokonuje się to poprzez dekady prania mózgów od wczesnych lat szkolnych, przez pokazywanie Białych nie jako budowniczych wielkiej cywilizacji lub godnych podziwu przywódców Wolnego Świata, ale w koślawy, całkowicie skrzywiony sposób, jako oprawców, zniewalaczy, nazistów-ludobójców, ku-klux-klansmenów, imperialistycznych kolonizatorów i szczerbatych wieśniaków tylko czekających na okazję, aby zlinczować pierwszego kolorowego jakiego spotkają na swojej drodze. Takie pranie mózgów nie tylko podjudza mniejszości w obecnie rasowo mieszanych „szkołach”, lecz również wpaja poczucie „Białej winy”, która jest grupie z zewnątrz szczególnie przydatna w kontrolowaniu sytuacji.

Zatem, wy Biali staliście się wykastrowanym, pozbawionym ego bydłem, z łatwością podatnym na manipulację i nie stanowiącym zagrożenia dla grupy z zewnątrz, która żyje w ciągłym strachu, że możecie przejrzeć ich plany. Grupa z zewnątrz żywi długotrwały uraz i strach przed Białą cywilizacją, działa więc wewnątrz tej cywilizacji aby podkopać jej spójność i poczucie celu. Promocja homoseksualizmu, pornografii, narkotyków, rozwodów, nielegalnego seksu, relatywizmu moralnego, ateizmu, komunizmu, kontroli broni palnej, „antyrasizmu” i „praw człowieka” jest największym dobrodziejstwem tej wywrotowej frakcji, która jest jedynie niewielką mniejszością pośród Białych, a która jednakże ma wielką, niezrównaną moc.

Tak więc, w świetle faktów iż jesteś społecznie, moralnie, mentalnie, intelektualnie i nawet prawnie wykastrowany, My, niezliczone masy Trzeciego Świata, pożądające tego co masz, a czego nigdy nie będziemy w stanie mieć, zamierzamy zrujnować Twoje niegdyś czcigodne i zaawansowane społeczeństwa, Twoje nieskazitelne miasta i czyste dzielnice i obrabować Twoje kraje ze wszystkiego, co są warte.
Zamierzamy wprowadzić się tuż pod Twoim nosem i ustanowić swoje kościoły, meczety, synagogi i obce bóstwa w miejsce Twoich. Upewnimy się, że NASZE uroczystości i święta będą w centrum uwagi podczas gdy TWOJE zostaną wymazane z kart historii.

Wyssamy z budżetu pomocy społecznej zasiłki, kwity żywnościowe i wszelkie dostępne formy pomocy społecznej. Zalejemy szkoły Twoich dzieci, zmienimy język w którym odbywają się lekcje, stworzymy gangi uliczne aby terroryzować i prześladować Twoją rodzinę, żeby kraść, niszczyć, nachodzić, zastraszać i narzucać Ci się aż dostaniemy to, czego chcemy. Fakt, że wszystko to na Twój koszt, zupełnie nas nie obchodzi.
Będziemy bić i mordować Twoich synów; gwałcić Twoje żony i córki.
Zabijemy dwunastu Amerykanów każdego dnia; Twojego rządu to nie obchodzi.
Zapełniliśmy szpitale mnożąc się na potęgę. Zalaliśmy ulice, domagając się „specjalnych praw” dla tych milionów z nas, którzy są tutaj nielealnie.

Niemal nakłoniliśmy Twoich najważniejszych polityków do przyznania nam „amnestii” w imię „różnorodności” i „równych praw”. Zapełniamy szeregi niewykształconych pracowników. Gwałcimy nastolatki. Robimy to, czego Amerykanie nie zrobią.
Choć Twoja globalna gospodarka zapada się i coraz ciężej jest wyżywić rodzinę, podczas gdy Twój przyrost naturalny pada na łeb, na szyję i stajesz w obliczu utraty kraju, który Twoi ojcowie zbudowali dla CIEBIE i TWOICH potomków, pamiętaj: nie możesz zrobić nic, aby nas powstrzymać. Grupa z zewnątrz zadbała o to, aby prawo było po naszej stronie, nie po Twojej. Nieważne jak drobnostkowa jest Twoja krytyka naszych poczynań, grupa z zewnątrz wykorzysta swoje media aby opisać Cię szokującymi epitetami i obelgami: rasista, nienawistnik, bigot, neonazista, nacjonalista, zwolennik białej supremacji, ekstremista, etc.

Jeśli zechcemy, możemy Cię napaść i zabić, całkiem bezczelnie. Media nie wspomną o tym, a jeśli to zrobią, winą za napaść obarczą Ciebie, nie nas. W Jenie, w Luizjanie, Biały chłopiec został bezlitośnie skatowany przez sześciu czarnych bandytów. Media zrobiły z nich ofiary.
Obserwujemy te zmiany z uwagą i podoba nam się to co widzimy. Wkrótce będziesz mniejszością nawet we własnych krajach (i tak jesteś już mniejszością w skali światowej), a my będziemy jeszcze bardziej i bardziej Cię gnieść, aż nic z Ciebie nie zostanie. Zniszczymy Twoje kraje, Twoje kultury, a w końcu, wyssamy z Ciebie życie. Beethoven, Mozart, Shakespeare i wszystkie inne burżuazyjne manifestacje Twojej wysokiej kultury zostaną zniszczone raz na zawsze. Wszystkie Twoje legendy i bohaterowie zostaną opluci, zniszczeni, a w końcu zapomniani. Twoje zwyczaje i kultura staną się występkami; Twoja tożsamość stanie się zbrodnią.

Przychodzimy po Twoją PRACĘ, Twoje PIENIĄDZE, Twoje KOBIETY, a w końcu po Twoje ŻYCIE. To już niedługo. Na zakończenie, My, stłoczone masy Trzeciego Świata walczące o swobodny oddech, chcemy podziękować grupie zewnętrznej, medialnym monopolistom i politycznym bandytom, którzy sprawili, że to wszystko stało się możliwe. Życzymy im dobrze i wiemy, że oni też życza nam dobrze, tak długo, jak tylko nie pojawimy się na ich ziemi, którą po prostu ukradli kilka dekad temu.
Adios, Biały człowieku! Sprawowałeś się dobrze, ale Twój czas się kończy, a nasz dopiero zaczyna. Twoje imperium chyli się ku upadkowi, a Twoja rasa jest tu już niechciana. Będziemy mieli z Ciebie ubaw, kiedy będziesz jeszcze dyndał na stryczku, ale wkrótce sznur zostanie odcięty, a odchłań pod Tobą otwiera się już aby pochłonąć Ciebie i cywilizację, którą stworzyłeś Ty i Tobie podobni. W dodatku wielu z was wręcz oczekuje tego wydarzenia z czymś w rodzaju chorobliwej radości. W kończu tak kazała im myśleć telewizja. Pranie mózgów jest już niemal zakończone, a bydło stoi już w kolejce na rzeź.
Miłego dnia!

autor: Ben Dayir

tłum. (prawa zastrzeżone) Autonom.pl 2011