czestochowa-18sierpniaRówno za tydzień, 18 sierpnia, ulicami Częstochowy przejdzie antysystemowa manifestacja organizowana przez miejscowych autonomicznych nacjonalistów, która odbędzie się pod hasłem „Młodzież przeciwko totalitarnej demokracji”.

Manifestacja w Częstochowie to dobra okazja, aby ukazać, że pomimo ciągłych prób utrwalenia wśród Polaków „jedynej słusznej wizji” za sprawą mediów czy pustych przemówień z sejmowej mównicy, jak również pomimo wzmagających się represji wobec wszystkich opozycjonistów obecnego systemu (m.in. kibice, patrioci, nacjonaliści), w Polsce wciąż organizują się i działają grupy obywateli, którzy potrafią myśleć samodzielnie i zamierzają zaznaczać swój głos na każdym kroku.

„Dzisiejsza rzeczywistość to przede wszystkim brak pracy i perspektyw dla młodych ludzi, brak poszanowania godności człowieka jako pracownika w wielkich korporacjach, prześladowania patriotów oraz nacjonalistów, a także zakłamane media wpajające nam demokratyczne kłamstwa. Nie możemy przechodzić obok tego wszystkiego obojętnie. Nadszedł czas, aby pokazać, że nie godzimy się na życie w tak zarządzanym państwie” – piszą organizatorzy.

Za pośrednictwem portalu Autonom.pl, który jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia, pragniemy zaprosić wszystkich nacjonalistów do stawienia się na demonstracji w Częstochowie. Wyruszy ona po godzinie 15:00 spod Dworca PKP przy ul. Wolności. Poniżej zaś zamieszczamy kolejne wideo-zaproszenie, które ukazało się w sieci przed kilkoma dniami.

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/404577859653572