czestochowa_przeciwko-imigracjiNasz kraj, jak i cały kontynent staje, na krawędzi katastrofy. Europa osłabiona rakiem demoliberalizmu i kapitalistycznego konsumpcjonizmu, przyjmuje z otwartymi rękoma w swoje granice tysiące, jak nie miliony uchodźców z Bliskiego Wschodu. W związku z czym, już i tak zachwiana kultura europejska przez lata polityki UE, staje przed widmem totalnej zagłady tejże cywilizacji.

Taki stan rzeczy jest spowodowany konfliktami zbrojnymi na Bliskim Wschodzie, wywołanymi przez europejskich możnowładców, USA, Izrael przy wsparciu wahabickich sojuszników takich jak Arabia Saudyjska. Oprócz tego wiele lat polityki demoliberalnej, która stworzyła projekt multi-kulti w Europie jest kolejną z przyczyn. Multikulturalny terror już można od wielu lat zauważyć na ulicach wielu zachodnioeuropejskich miast : gwałty, morderstwa spowodowane przez imigrantów są na porządku dziennym. Rządy tych krajów nic z tym nie robią i mają za nic krzywdy wyrządzone rodzimym obywatelom.

W dodatku na niepokorne kraje z Europy Środkowo-Wschodniej, zachodni przywódcy wywierają naciski, nieraz szantażując i grożąc. Wiele z nich nie ugięło się, jednak nasz marionetkowy rząd z dnia na dzień coraz bardziej ulega presji i możemy usłyszeć o coraz większej liczbie imigrantów proponowanej Polsce. Mimo wielu społecznych sprzeciwów wobec imigrantów w naszej Ojczyźnie, rząd zdanie Polaków ma w „głębokim poważaniu”.

My jednak się nie ugniemy! I już 17 października na ulicach Częstochowy – naszej duchowej stolicy Polski, u stóp Jasnej Góry – jednej z kolebek polskiej jak i europejskiej kultury wyrazimy głośno swój sprzeciw! To nie nasze bomby spadały w Syrii czy Libii! To nie nasz moralny obowiązek przyjęcia tych imigrantów! Nie tylko naszym wrogiem są nadchodzący imigranci, naszym wrogiem również jest ten system, który wpuszcza ich do naszych granic! Dlatego niech nas będzie jak najwięcej i stawmy wszyscy razem opór tym, którzy chcą zniszczyć nasz kraj i naszą kulturę! Przyjdź, nie bądź obojętny!

– Częstochowa, Plac Daszyńskiego

– 17 października 2015

– Start o godz. 17:00

Organizator: Narodowy Front Częstochowa

Link do wydarzenia na facebooku : facebook.com/events/962871540436775

czestochowa-poprawka