17 lutego minęło 13 lat, odkąd oderwano od Serbii i ogłoszono separatystyczny, sztuczny marionetkowy twór pod nazwą „Republika Kosowa”. Z tej okazji Autonomiczni Nacjonaliści z województwa lubelskiego postanowili aktywnie przypomnieć o tym mieszkańcom swoich miast.

Aktywiści z Puław, Chełma i Lublina rozdysponowali po kilkaset tematycznych ulotek oraz wywiesili okolicznościowe transparenty.

Treść ulotki:

17 lutego 2008 roku, za przyzwoleniem międzynarodowych organizacji i światowych mocarstw ze Stanami Zjednoczonymi na czele, niepodległość ogłosił twór zwany dzisiaj „Republiką Kosowa”. Tym samym kolebka serbskiej państwowości i etnogenezy- Kosowo, zostało oderwane od macierzy. Region gdzie rodziła się serbska kultura i tożsamość narodowa, gdzie pisała się historia Serbii, został w bandycki sposób zagarnięty przy aprobacie społeczności międzynarodowej, w tym NATO i Unii Europejskiej.

W dzisiejszym Kosowie, zdominowanym przez muzułmańskich Albańczyków, Serbowie są obywatelami drugiej kategorii. Niszczone są serbskie cerkwie, Serbowie są na każdym kroku poniżani, a ich prawa notorycznie łamane.

Powstanie sztucznego quasi- państwa jakim jest Kosowo, tworzy niebezpieczny precedens. Tak oto za zgodą i inspiracją sojuszu mocarstw, międzynarodowych organizacji i wielkiego kapitału, można w dowolnym miejscu świata stworzyć państewko z marionetkowym rządem na czele. Osłabianie państw narodowych przy jednoczesnym podsycaniu sztucznych separatyzmów, jest strategią pozwalającą na jeszcze większą kontrolę ze strony globalnych korporacji, banksterów i bandyckich instytucji międzynarodowych.

Dlaczego zatem Kosowo? Bałkany i kraje byłej Jugosławii, to region o silnych tendencjach nacjonalistycznych wśród zamieszkujących je narodów, co znacząco osłabia wpływy zachodnich liberałów, globalistów i banksterów. Poza tym region jest bogaty w surowce naturalne, zwłaszcza metale: cynk, kobalt, nikiel, żelazo czy srebro.

My, jako nacjonaliści solidaryzujemy się z bratnim narodem serbskim i sprzeciwiamy się temu bezprawnemu zaborowi, służącemu realizacji interesów globalistów. Kosowo jest serbskie!