1 marca obchodzimy szczególnie ważne święto – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Upamiętniamy w ten sposób tych, którzy walczyli, cierpieli i ginęli za Wolną Polskę i polski Naród – bohaterów walki z komunizmem.

Żołnierze Wyklęci to jedna z najpiękniejszych kart w ponad tysiącletniej historii Polski. Oraz najtragiczniejszych. Ludzie ci, nie mając szans na zwycięstwo, będąc coraz bardziej zaszczutymi przez komunistów, w prawdziwie fanatyczny sposób walczyli do samego końca. Tym samym dali dowód najtwardszego hartu ducha i wierności ideałom, których przysięgali bronić.

Tego dnia zapraszamy wszystkich na uroczystości upamiętnienia Żołnierzy Wyklętych pod Pomnik Pomordowanych w Praskich Więzieniach (ul. Namysłowska 6). Spotkamy się tam o godzinie 18 i razem oddamy hołd naszym bohaterom, tym samym pokazując, że Ich walka nie poszła na marne, a my pamiętamy bohaterskie czyny Wyklętych.

Wspólnie złożymy wieńce i znicze pod pomnikiem, odczytamy apel poległych i oddany hołd Żołnierzom Wyklętym.Zapraszamy wszystkich i prosimy o udostępnianie oraz zapraszanie znajomych.

Szturmowcy