krakow_wykleci28 lutego krakowscy nacjonaliści już po raz czwarty przejdą ulicami miasta, by oddać należny Żołnierzom Wyklętym hołd. Niezłomni bohaterowie to elita polskiego podziemia niepodległościowego. Najwierniejsi z wiernych, gotowi złożyć swoje życie na ołtarzu Ojczyzny, walczyli z najeźdźcą niemieckim i sowieckim oraz podporządkowanymi im komunistycznymi siepaczami, aż do 1963 roku.

W sobotę 28 lutego przejdziemy ulicami Krakowa, aby pokazać że nasza pamięć jest wciąż żywa, a idee bohaterów walczących w szeregach Narodowych Sił Zbrojnych, WiN, AK oraz innych organizacji podziemnych, są naszymi ideami.

W dniu tym przypomnimy o niezmazywalnych winach komunistycznych morderców, wyrazimy również sprzeciw wobec obecnego, demoliberalnego systemu, który przy użyciu innych narzędzi, ale nie z mniejszym zapałem zwalcza patriotyczne inicjatywy i sieje antynarodową propagandę.

Manifestacje poprzedzi wykład pt. Żołnierze Niezłomni – prawda i pamięć, który wygłosi wieloletni pracownik IPN Dr Maciej Kokruć, autor licznych publikacji dotyczących podziemia antykomunistycznego, w tym biografii Józefa Kurasia ps.”Ogień”. Wykład rozpocznie się o godzinie 15:00 w sali Towarzystwa Sportowego Sokół przy ulicy J.Piłsudskiego (prosimy o wcześniejsze przybycie).

O godzinie 17:00 z Placu Wolnica wyruszy IV Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych, podczas którego będzie okazja wspomóc finansowo Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Do uczestnictwa w manifestacji zapraszamy wszelkie lokalne grupy patriotyczne i narodowe. Zachęcamy do wzięcia organizacyjnych banerów.

Przypominamy o zakazie odpalania materiałów pirotechnicznych na trasie marszu, do momentu jego zakończenia.

Zapraszamy do promocji wydarzenia na facebooku:

https://www.facebook.com/events/800136053387145/?fref=ts

krakow-wykleci