Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej nie omieszkał zdradzić prawdziwych intencji ruchów homoseksualistów i mniejszości seksualnych, prezentując w wywiadzie całą wykładnię znanej od lat „taktyki małych kroków”. Wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół ma być więc początkiem rewolucji, na końcu której w Polsce ma zostać zalegalizowana adopcja dzieci przez pary tej samej płci.

Rabiej jako zadeklarowany homoseksualista udzielił wywiadu Robertowi Mazurkowi w „Dzienniku Gazecie Prawnej”, w którym z rozbrajającą szczerością postanowił przedstawić taktykę środowisk LGBT. Wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół ma być więc jedynie pierwszym krokiem w sprawie przyzwyczajania ludzi, iż „związki partnerskie to nie samo zło i nie niszczą tanki społecznej i polskiej rodziny”, zaś po nim będzie dużo łatwiej przekonać Polaków do rewolucji obyczajowej.

Po oswojeniu Polaków ze związkami partnerskimi zboczeńców Rabiej chce wprowadzić instytucję homoseksualnych „małżeństw”, które jego zdaniem są „w gruncie rzeczy bardzo konserwatywne”, ponieważ rzekomo sprzyjają stabilizacji społecznej. Na końcu „taktyki małych kroków” znajduje się natomiast adopcja dzieci przez dewiantów, co według wiceprezydenta Warszawy funkcjonuje w wielu państwach i jak dotąd „nie spowodowało trzęsienia ziemi”.

„Nie jestem zwolennikiem zmieniania społeczeństwa na siłę, więc jestem za etapowaniem: najpierw wprowadźmy związki partnerskie, potem równość małżeńską, a na koniec przyjdzie czas na adopcję dzieci” – deklaruje Rabiej.

Na podstawie: dziennik.pl, wp.pl.