night_of_terror_3W 2017 roku do naszego kraju ponownie zawitają cenione kapele ze sceny Hatecore i Rock Against Communism. Trzecia edycja imprezy „Night of Terror” odbędzie się 11 marca i wystąpią na niej zespoły z Niemiec, Ukrainy, Szwajcarii oraz – rzecz jasna – Polski.

Organizatorzy poinformowali o pięciu zespołach, które potwierdziły swój udział w tym wydarzeniu. Liczba ta może ulec jeszcze zmianie. Oidoxie i Brainwash to reprezentanci sceny niemieckiej, którzy od wielu lat są aktywni na nacjonalistycznej scenie muzycznej. Ukrainę reprezentować będzie równie doświadczona kapela Sokyra Peruna (Сокира Перуна), zaś Szwajcarię – zespół Amok. Na scenie pojawią się również muzycy polskiej hatecore’owej kapeli Legion Twierdzy Wrocław (LTW).

Night of Terror ma za sobą dwie udane edycje, które przypomniały o paneuropejskiej jedności. Na scenie oraz wśród zgromadzonej publiczności panowała atmosfera międzynarodowej i białej przyjaźni. 11 marca 2017 roku, w nacjonalistyczną „Noc Terroru” nie będzie miejsca ani na rozdrapywanie ran przeszłości, ani na szowinizm względem któregokolwiek z europejskich narodów.

Koncert ma charakter zamknięty. Wszelkie informacje dotyczące imprezy otrzymać można od organizatorów pod e-mailem goldenzug@gmail.com. Niżej oficjalny plakat III edycji Night of Terror, a także próbka twórczości części kapel, które zaprezentują swój repertuar.

***

night-of-terror-3

***

***

***