Nadesłano:

dl-alternatywa-mOd dzisiaj (1 maja 2014) ruszają zapisy na zina „DLA”2, który jest zinem z pogranicza życia osiedlowego i ulicznego nacjonalizmu. Jest to zbiór subiektywnych rozważań na szereg tematów mniej lub bardziej powiązanych z nacjonalizmem. W „DLA”1 autorzy krzyczeli – działaj już dziś! Ci, którzy jednak spodziewają się powtórki „DLA”1 ad 2014 – zawiodą się. Bo drugi numer to jego naturalny, ale jednak… całkowicie inny, ciąg dalszy, oparty na innej koncepcji.

W numerze 2 opisana będzie geneza mocno subiektywnego działania. Będzie to próba namówienia Was do refleksji, że płaszczyzna, którą powinieneś zająć jako aktywista, w prostej linii zależy od Twojego życia i doświadczeń! Jest uwarunkowana indywidualnie. Jak to zaszufladkować? Nie da się…, po prostu: „Droga Legionisty Alternatywa” 2, szczery projekt, łamiący kolejne tabu, mający w założeniu inspirować garstkę. Opowiadający Wam pewną historię. Niebędący powieleniem jakiegokolwiek zina w historii, coś nowego, coś bardzo życiowego.

Dla ludzi z dystansem, dla aktywistów, którzy lubią czytać coś wychodzące poza utarty schemat… Tematem przewodnim jest działalność prospołeczna!

Kosztuje tylko 13 zł w tym wysyłka za 80 stron całkowicie nowego i unikatowego tekstu (w tym kolorowa okładka)! Nie jest znana jeszcze konkretna data premiery (maj/czerwiec 2014), ale chcemy mieć obraz ile tego drukować.

Napisz na drogalegionisty@gmail.com w celu zapisania się na numer.

dl-alternatywa