Jonny Daniels najwyraźniej uznał, że pieniądze lubią ciszę i w ostatnich miesiącach pozostawał w cieniu. Wszystko zmieniło się za sprawą okładki najnowszego numeru tygodnika „Najwyższy Czas!”. Jednym z jej bohaterów jest właśnie kontrowersyjny żydowski lobbysta, który postanowił z tego powodu domagać się wycofania pisma z powszechnej dystrybucji.

Pismo obecne jest na rynku od dokładnie trzydziestu lat, a jego założycielem jest doskonale wszystkim znany Janusz Korwin-Mikke. Jednym ze znaków rozpoznawalnych tygodnika są krzykliwe okładki, stąd tematem okładkowym bieżącego numeru jest nowa książka jednego z publicystów pisma, Mariana Miszalskiego. Publikacja zatytułowana „Chamy i Żydy w dzisiejszej Polsce” poświęcona jest wpływom lobby żydowskiego w Polsce.

Jednym z bohaterów zarówno okładki książki, jak i tygodnika, jest wspomniany Daniels. Fakt ten nie spodobał się żydowskiemu lobbyście, dlatego w mediach społecznościowych wezwał on do wycofania pisma z dystrybucji. Według niego „Najwyższy Czas!” nie powinien być sprzedawany w Empikach oraz w sieci hipermarketów Carrefour.

Daniels w swoim wpisie jest niezwykle agresywny. Nazywa on konserwatywno-liberalny tygodnik mianem „szmatławca”, który ma oczerniać „młodego rabina Jonnego Danielsa będącego częścią żydowskiej kontroli w Polsce„. Poza podjęciem kroków prawnych przeciwko gazecie, żydowski lobbysta wezwał swoich przyjaciół z rządu Mateusza Morawieckiego, aby doprowadzili do wycofania „Najwyższego Czasu!” z obiegu.

Na nagonkę ze strony byłego pilota izraelskiego wojska zareagował Tomasz Sommer, redaktor naczelny tygodnika. Zapytał on przede wszystkim Danielsa, dlaczego jako „antysemickie” określił umieszczone na okładce zdjęcia. Mają one bowiem przedstawiać m.in. polityków Prawa i Sprawiedliwości podczas palenia świec chanukowych oraz spotkań ze środowiskami żydowskimi.

Na podstawie: twitter.com/MrJonnyDaniels, twitter.com/1972tomek.