Zjednoczony Ursynów - koncertZnamy już datę ukazania się drugiego albumu grupy muzycznej Zjednoczony Ursynów, reprezentującej patriotyczny nurt polskiego rapu. Królestwo polskie – epizod 2 ujrzy światło dzienne równo dwa lata po premierze debiutanckiego albumu ZU, która miała miejsce 9 października 2010 roku.

W sieci ukazał się właśnie oficjalny promomiks utworów, jakie usłyszymy na nowej płycie raperów z warszawskiej dzielnicy Ursynów. Część z nich mogliśmy usłyszeć już wcześniej, zarówno na kanale ZU na portalu YouTube, jak również na licznych patriotycznych koncertach, które wielokrotnie gościły muzyków Zjednoczonego Ursynowa przez ostatnie dwa lata ich działalności. Oprócz wielu występów w Polsce, Zjednoczony Ursynów zagrał także na tożsamościowych imprezach na Węgrzech oraz Słowacji.

Portal Autonom.pl od początku wydawniczej działalności ZU jest jednym z jego patronów medialnych. Nasi redaktorzy i korespondenci towarzyszyli muzykom oraz działaczom patriotycznego stowarzyszenia o tej samej nazwie, działającego obok rapowego składu, w najróżniejszych akcjach na obszarze całego kraju. Niżej zaś prezentujemy wspomniany promomiks nowego albumu.

 

Zobacz również:
Polski Rap Patriotyczny (fanpage na Facebook’u)