Jak informuje brytyjski Daily Mail, grupa pijanych czarnych rasistów – złożona z trzech somalijskich imigrantek oraz ich kuzyna – napadła z okrzykami „zabić białą ku*wę!” i brutalnie pobiła 22-letnią Rheę Page. Ofiara ataku wskutek doznanej traumy i obrażeń straciła pracę i w dalszym ciągu ma stany lękowe.

Napastnicy: Ambaro Maxamed (24 l.), Ayan Maxamed (28 l.), Hibo Maxamed, (24 l.), i ich kuzyn Ifrah Nur (28 l.) pobili młodą Brytyjkę tak dotkliwie, że w normalnych warunkach, w państwie chroniącym przede wszystkim swoich obywateli, a dopiero w drugiej kolejności agresywnych intruzów, otrzymaliby wyroki 5 lat więzienia. Sąd nie był jednak zainteresowany nagraniem z kamery przemysłowej ani zeznaniami panny Page, w których przyznała ona, że została zaatakowana przy akompaniamencie rasistowskich wyzwisk, w tym „zabić białą ku*wę”.

„Królewski” sąd miasta Lester przyznał wprawdzie, że w wyniku doznanych obrażeń oraz przebytej traumy panna Page, pracownik służby zdrowia, straciła posadę, jednak w żaden sposób nie zaważyło to na wyrokach, jakie otrzymali członkowie rasistowskiej, imigranckiej grupy.

na podstawie: dailymail.co.uk