wideozaproszenie-mW sieci ukazał się właśnie promocyjny wideoklip zapraszający na demonstrację Nacjonalistyczny 1 maja w Warszawie, organizowaną przez stołecznych Autonomicznych Nacjonalistów. Do manifestacji zostało już niewiele czasu, a więc najbliższe dni to idealny moment na wzmożoną mobilizację.

Demonstracja wyruszy po godzinie 14:00 z Pl. Na Rozdrożu (pomnik Romana Dmowskiego), przechodząc reprezentatywnymi ulicami stolicy. Jak wspominaliśmy w oficjalnym zaproszeniu, jej celem jest wyrażenie społecznego niezadowolenia wobec systemu wygenerowanego przez klasę rządzącą. Nie zabraknie na niej również wątków antyunijnych (1 maja to rocznica akcesji z UE) oraz antykomunistycznych – wszakże nie nikt inny, jak właśnie komuniści przetransformowali się w 1989 roku w „demokratów”.

Zachęcamy do rozsyłania materiałów promocyjnych wszystkich tych, którzy wyrażają poparcie dla wspomnianej manifestacji. Na Facebooku znajdziecie okolicznościowe wydarzenie (www.facebook.com/events/513669298693273) oraz pozostałe materiały. Niżej zaś wspomniane wideo-zaproszenie (zalecamy oglądać w jakości HD).

montaż wideo: slobodnemedia.wordpress.com