1maja2013-min2Autonomiczni Nacjonaliści Warszawa zapraszają do stolicy na manifestację organizowaną w dniu 1 maja. Będzie to już druga edycja demonstracji, której celem jest wyrażenie społecznego niezadowolenia wobec systemu wygenerowanego przez klasę rządzącą, kastę oligarchów i dyktat międzynarodowych instytucji ekonomicznych o profilu neoliberalnym. Nie zapomnimy również o czerwonych biurokratach, którzy po 1989 roku płynnie przetransformowali się w „demokratów”.

Pamiętajmy, iż nowoczesny nacjonalizm to nie działalność prowadzona w nieistotnej dla narodu politycznej przestrzeni. To codzienny aktywizm wśród ludzi, których dotykają (tak jak i nas) te same społeczne problemy. To działalność dla narodu przez naród.

W związku z tym kolejna odsłona pierwszomajowej manifestacji jest sprzeciwem wobec inercji władzy wobec postępującego ubóstwa szerokich mas naszego narodu, społecznego wykluczenia, niestabilności zatrudnienia, tworzenia z naszej ziemi obszaru kolonialnego podległych transnarodowym korporacjom, dehumanizacji i traktowaniu Polaka nie jako człowieka, a jako zasób ludzki.

Dlaczego 1 maja? Ten dzień dla Polski to między innymi smutna rocznica akcesji do Unii Europejskiej. Dziewięć lat temu nasz kraj stopniowo utracił resztki swojej niepodległości, stając się jedynie w pełni podporządkowanym zachodnim interesom skrawkiem ziemi. Polska otwierając swoje granice nie tylko zmotywowała rozczarowanych społeczno-gospodarczą sytuacją w kraju rodaków do masowego exodusu, lecz także ułatwiła wdrażanie liberalnych rozwiązań gospodarczych, co w efekcie doprowadziło do wyprzedaży, a nawet dobrowolnego oddania polskich spółek i polskiego przemysłu w ręce zachodnich inwestorów.

Jeżeli więc wyzysk, globalizacja, lewacka i liberalna propaganda, czy dyktatura UE są ci obce – dołącz do nas 1 maja 2013 roku w Warszawie. W dniu powszechnie kojarzonym z komunistycznymi pochodami przejdziemy ulicami stolicy, aby zaprezentować Polakom swoją alternatywę. Manifestacja wyruszy kilka minut po godzinie 14 z Placu Na Rozdrożu (okolice pomnika Romana Dmowskiego).

Kiedy: 01.05.2013

Gdzie: Warszawa, Plac Na Rozdrożu (pomnik R. Dmowskiego)

Godzina: 14:00

Organizator: Autonomiczni Nacjonaliści Warszawa

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/513669298693273

1maja2013-plakat

Podstawowe informacje dotyczące demonstracji:

– na akcji mile widziane są flagi Polski, a także proporce ze stricte nacjonalistycznymi symbolami (czarne flagi, krzyż celtycki, falanga, szczerbiec)

– wszystkie banery i transparenty rozkładamy po bokach, wzdłuż kolumny demonstrantów;

– uprasza się o nie przynoszenie własnego sprzętu nagłaśniającego;

– każdy z uczestników jest zobowiązany do przestrzegania uwag i poleceń organizatorów;

Wkrótce kolejne materiały promocyjne.