Środowiska homoseksualnych lobbystów już pojutrze organizują „Tęczowy Piątek”, który ma odbyć się w ponad dwustu polskich szkołach. Uczniowie przy biernej postawie rządzących mają więc otrzymywać materiały nawołujące ich do akceptacji odmieńców, a także zachęcające najmłodszych Polaków do wybierania polityków sprzyjających społeczności LGBTQI oraz relatywizujące wartości chrześcijańskie.

„Tęczowy Piątek” organizowany jest przez zboczeńców z Kampanii Przeciwko Homofobii, zaś pomocą przy tej akcji służy im Związek Nauczycielstwa Polskiego. To właśnie dzięki nauczycielom skupionym w ZNP i w „Głosie Nauczycielskim”, propaganda dewiantów dotrze do blisko 211 szkół, w których pojawią się materiały przygotowane przez działaczy wspomnianej organizacji, a samo rozpowszechnianie materiałów propagandowych w szkołach odbędzie się już po raz trzeci.

Uczniowie polskich szkół mają więc otrzymać między innymi broszury, w których nawołuje się ich do głosowania na polityków posiadających rekomendację Kampanii, a więc tych krzewiących postulaty środowisk zboczeńców. W materiałach tych można także przeczytać, że choć Kościół katolicki zabrania wielu rzeczy, to i tak są one praktykowane przez sporą część społeczeństwa, tak więc podobnie powinno stać się z zachowaniami homoseksualnymi.

Warto w tym miejscu podkreślić, że żadnych kroków przeciwko tej akcji nie planują rządzący, natomiast grupy dewiantów nie zatrzymują się przed realizowaniem tak zwanej „taktyki małych kroków”. Dotychczasowe promowanie postulatów osób LGBT (lesbijek, pederastów, biseksualistów i transseksualistów), zostało więc zastąpione przez LGBTQI, zaś dwie dodatkowe literki oznaczają queer (czyli osoby o „płynnej tożsamości”) oraz interpłciowość (ludzie posiadający cechy obu płci).

Na podstawie: dorzeczy.pl.