miszaOrganizacje propagujące homoseksualizm nie ustają w kolportowaniu propagandy do najmłodszych. W Rosji, która zakazała propagandy homoseksualnej, środowisko o nazwie FCKH8 zajmujące się „propagowaniem tolerancji”, wykorzystało mającą odbyć się w tym kraju olimpiadę i z tej okazji przygotowała dla dzieci kolorowankę pokazującą perypetie lesbijskiej pary wychowującej dziecko.

Kolorowanka zatytułowana „Misza i jego mamy idą na olimpiadę” przedstawia przemyślenia małego Miszy, który przedstawia swoich przyjaciół z różnych krajów. Pojawia się więc Li Min z Kanady, która wychowuje się w tradycyjnej rodzinie, zaraz po niej dzieci poznają Pascala, którego wychowuje „małżeństwo” gejów. Wszyscy oni spotkali się na olimpiadzie. Zaraz po tym, do pokolorowania dziecko dostaje rysunek na którym policjant bije geja, a opisany on jest myślą Miszy „Jest mi smutno, gdy policja bije ludzi za bycie homoseksualistami, jak moje mamy”.

Rosyjskie władze zakazały przybierającej coraz bardziej agresywne formy, homoseksualnej propagandy, która mogłaby trafić do nieletnich.

na podstawie: New Now Next