Info zewnętrzne:

 

W dniach 9 -18 lipca bieżącego roku środowiska homoseksualne planują w stolicy naszego kraju imprezę pod nazwą Europride 2010. Jej kulminacją ma być zaplanowana na 17 lipca parada ulicami Warszawy. Zgoda władz na to zgromadzenie jest według nas jawnym nieliczeniem się z opinią mieszkańców Warszawy i całego kraju. Niezależnie od naszej oceny zjawiska homoseksualizmu, uważamy że ulice naszej stolicy nie są miejscem, w którym na masową skalę powinno się manifestować swoją seksualność. Uważamy, że impreza ta nie tylko nie stanowi właściwej reklamy dla stolicy naszego kraju, ale może tylko spowodować poważne niepokoje społeczne. Dlatego apelujemy do Państwa o niedopuszczenie do organizacji tej parady w stolicy naszego kraju.
Mamy nadzieję, że w roku wyborów samorządowych nie zapomną Państwo, że urzędy swe pełnicie z woli obywateli i w celu realizacji ich oczekiwań. Gwarantujemy, że my, stając przed wyborczą urną będziemy pamiętać tych, którzy swoją postawą wobec tego wydarzenia nie spełnią oczekiwań społeczeństwa. W zbliżającej się kampanii przypomnimy wszelkimi dostępnymi środkami, nazwiska tych, którzy pełniąc swoje stanowiska zapominają o głosie swoich wyborców.

Wierzymy, że zdecydowana reakcja władz Warszawy uniemożliwi przeprowadzenie parady, której organizacja może stać się tylko przyczyną zgorszenia i zakłócenia ładu społecznego. Niech w obliczu zbliżającego się Euro 2012, ulice Warszawy kojarzą się z normalnością i spokojem.


http://stopeuropride2010.wikidot.com