Nadesłano:

„Nieśmiertelni” (niem. „Die Unsterblichen”) są formą działania autonomicznych aktywistów z niemieckiego Brandenburga. Ich celem jest zwrócenie uwagi na problemy demograficzne. Noszą specyficzne maski nadające odpowiednią atmosferę oraz rękawiczki, aby chronić się przed policją i rządem.

Niemiecki naród wyginie. Obecnie na kobietę przypada jedynie 1,4 dziecka. W związku z tym, populacja niemiecka z pokolenia na pokolenie będzie się zmniejszała o blisko połowę. W Niemczech pustoszeją całe obszary i dzielnice, a w innych krajach europejskich sytuacja wcale nie prezentuje się lepiej.

Winni temu stanowi rzeczy są demokraci prowadzący samolubną, kapitalistyczną politykę. Zapaść demograficzna jest oczywista dla demokratów już od ponad 30 lat, ale nie podjęli żadnych kroków, aby zapobiec Wymieraniu Narodu (niem. Volkstod). Co gorsza, chlubią się oni tworzeniem nowych domów opieki i aptek, z lubością przekształcają przedszkola w domy spokojnej starości. Szkoły i place zabaw są puste, zardzewiałe, po prostu niszczeją.

 By potomność nie zapomniała, że byliśmy Niemcami! – „Nieśmiertelni”
werde-unsterblich.info