Zbliża się dokładnie 30. rocznica wprowadzenia w Polsce stanu wojennego – krwawej zbrodni na polskim narodzie, której winowajcy do tej pory nie zostali osądzeni. Z tej okazji na terenie całego kraju odbędą się mniej lub bardziej oficjalne akcje przypominające noc z 12 na 13 grudnia 1981 roku – o ich szczegółach, z naznaczeniem tych organizowanych przez nacjonalistów, jeszcze poinformujemy.

Tymczasem oddajemy w Wasze ręce kilka czarno-białych grafik, mogących posłużyć jako wlepki oraz plakaty produkowane przy niskim nakładzie pieniędzy. Każdy z zaprezentowanych poniżej projektów można wydrukować na domowej drukarce i powielić w jednym z pobliskich punktów kserograficznych. Papier samoprzylepny, który posłuży do wydrukowania czarno-białych wlepek propagandowych można nabyć w każdym sklepie papierniczym.

Więcej informacji dotyczących aktywizmu ulicznego znajdziecie na niedawno reklamowanym przez nas blogu White Boys Wielkopolska, a także na jego nowopowstałym podkarpackim odpowiedniku – NStreet View. Polecamy.

 

(kliknij, aby powiększyć)

 

Plakaty:

Wlepki:

Szablon: