czwa0019 października w Częstochowie odbyły się uroczystości upamiętniające śmierć bł. ks. Popiełuszki. Jako nacjonaliści o profilu prospołecznym, nie mogliśmy zapomnieć o tak wielkiej postaci, jaką jest bł. ks. Jerzy Popiełuszko.

Wielki człowiek, znakomity kapłan, zagorzały patriota, przyjaciel robotników i wszystkich ludzi pracy, wiele by można było wymieniać. Z pewnością gdyby dziś żył, tak jak wcześniej nie godził by się na takie traktowanie pracowników przez pracodawców, system i walczył by o ich prawa. Dlatego też zdecydowaliśmy się godnie uczcić pamięć wielkiego Polaka, o którym pamięć zostaje specjalnie wymazywana przez demoliberalny system.

Uroczystości rozpoczęła msza św. na Jasnej Górze, gdzie po jej zakończeniu około 50 osób przeszło razem pod pomnik bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Pod pomnikiem odpalono race,stroboskopy oraz odśpiewano hymn Polski i ulubioną pieśń ks. Jerzego – „Ojczyzno Ma”. Po uroczystościach mundurowi próbują „utrudniać nam życie” z powodu odpalonego piro, lecz dzięki starszym osobom obecnych na zgromadzeniu, obyło się bez zbędnych problemów.

AN Częstochowa

czwa-19-10-1

czwa-19-10-2

czwa-19-10-3